fbpx

Prodloužení sezóny až o 3 měsíce! Díky zasklení pergoly a terasy s ALUXEM

Transformujte svůj venkovní prostor se zasklením pergoly a terasy

Revoluční trend, který proměňuje venkovní prostory v útulné a praktické oázy i mimo hlavní sezóny. V tomto článku Vám představíme možnosti zasklení, od bezrámového až po rámové, jeho přednosti, informace o cenách, dalších výhodách a praktickém využití. Prozkoumáme, jak může zasklení pergoly a terasy pozvednout atmosféru vašeho exteriéru, poskytnout ochranu před počasím a vytvořit komfortní prostor pro relaxaci a zábavu.

ALUX Hliníkové pergoly - bezrámové zasklení pergoly ALUX Flexi 4

Funkce zasklení pergoly a terasy

Zasklení pergoly, či terasy nabízí mnoho funkcí, které zvyšují komfort a praktickou hodnotu venkovních prostor Vašeho domova. Bezpečnostní sklo chrání před větrem, deštěm i sněhem, nicméně stále propouští dostatek slunečního svitu pro veselou náladu. Posuvná funkce izolovaných panelů umožňuje využití pergoly a terasy po celý rok, ať už je jaro, léto, podzim nebo zima. Zasklení poskytuje již zmíněnou izolaci a tudíž i úsporu energie, což velmi přispívá ekologické udržitelnosti.

Výhody bočního zasklení pergoly:

Jak funguje posuvné zasklení pergol?

Posuvné zasklení pergol přináší flexibilitu a styl v jednom. Panely se dají jednoduše posunout stranou, otevírajíc tak prostor slunci a vzduchu. V případě nepříznivého počasí sklo tvoří pevnou a bezpečnou bariéru proti větru, dešti a chladu. Posuvné zasklení prodlužuje sezónu i životnost pergoly i vaší terasy. Zasklení je tak ideální volbou pro ty, kteří chtějí svůj exteriér využívat na maximum.

Kolik stojí zasklení pergoly nebo terasy?

Cena zasklení pergoly a terasy se může lišit v závislosti na typu zasklení, velikosti a designu. Ceník typických rozměrů naleznete pod tímto odstavcem. Třeba rozměr bezrámového zasklení ALUX Flexi 3 m x 2,2 m můžete mít již od 29 tisíc Kč. Konkrétní typy zasklení a další informace naleznete na našich webových stránkách pod ALUX Flexi bezrámové zasklení, či ALUX Combi rámové zasklení. Pokud byste potřebovali s výběrem pomoct, jsme tu pro Vás každý všední den 7:30 – 15:30 na +420 736 193 902 nebo info@aluxpergoly.cz

ALUX Hliníkové pergoly - m2

Rozměr 3m x 2,2 m. | 3 díly

29 784 Kč bez DPH

ALUX Hliníkové pergoly - velikost L

Rozměr: 4,2 m x 2,2 m | 4 díly

41 728 Kč bez DPH

Velikost XL

Rozměr: 5 m x 2,2 m | 5 dílů

55 542 Kč bez DPH

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK