fbpx

Prodloužení sezóny až o 3 měsíce! Díky zasklení pergoly a terasy s ALUXEM

Transformujte svůj venkovní prostor se zasklením pergoly a terasy

Revoluční trend, který proměňuje venkovní prostory v útulné a praktické oázy i mimo hlavní sezóny. V tomto článku Vám představíme možnosti zasklení, od bezrámového až po rámové, jeho přednosti, informace o cenách, dalších výhodách a praktickém využití. Prozkoumáme, jak může zasklení pergoly a terasy pozvednout atmosféru vašeho exteriéru, poskytnout ochranu před počasím a vytvořit komfortní prostor pro relaxaci a zábavu.

ALUX Hliníkové pergoly - bezrámové zasklení pergoly ALUX Flexi 4

Funkce zasklení pergoly a terasy

Zasklení pergoly, či terasy nabízí mnoho funkcí, které zvyšují komfort a praktickou hodnotu venkovních prostor Vašeho domova. Bezpečnostní sklo chrání před větrem, deštěm i sněhem, nicméně stále propouští dostatek slunečního svitu pro veselou náladu. Posuvná funkce izolovaných panelů umožňuje využití pergoly a terasy po celý rok, ať už je jaro, léto, podzim nebo zima. Zasklení poskytuje již zmíněnou izolaci a tudíž i úsporu energie, což velmi přispívá ekologické udržitelnosti.

Výhody bočního zasklení pergoly:

Jak funguje posuvné zasklení pergol?

Posuvné zasklení pergol přináší flexibilitu a styl v jednom. Panely se dají jednoduše posunout stranou, otevírajíc tak prostor slunci a vzduchu. V případě nepříznivého počasí sklo tvoří pevnou a bezpečnou bariéru proti větru, dešti a chladu. Posuvné zasklení prodlužuje sezónu i životnost pergoly i vaší terasy. Zasklení je tak ideální volbou pro ty, kteří chtějí svůj exteriér využívat na maximum.

Kolik stojí zasklení pergoly nebo terasy?

Cena zasklení pergoly a terasy se může lišit v závislosti na typu zasklení, velikosti a designu. Ceník typických rozměrů naleznete pod tímto odstavcem. Třeba rozměr bezrámového zasklení ALUX Flexi 3 m x 2,2 m můžete mít již od 29 tisíc Kč. Konkrétní typy zasklení a další informace naleznete na našich webových stránkách pod ALUX Flexi bezrámové zasklení, či ALUX Combi rámové zasklení. Pokud byste potřebovali s výběrem pomoct, jsme tu pro Vás každý všední den 7:30 – 15:30 na +420 736 193 902 nebo [email protected]

ALUX Hliníkové pergoly - m2

Rozměr 3m x 2,2 m. | 3 díly

29 784 Kč bez DPH

ALUX Hliníkové pergoly - velikost L

Rozměr: 4,2 m x 2,2 m | 4 díly

41 728 Kč bez DPH

Velikost XL

Rozměr: 5 m x 2,2 m | 5 dílů

55 542 Kč bez DPH

ALUX News

Další zajímavé články
ALUX BIO 304 515 4 655x4 150 Blansko
Tipy a triky

Jak příslušenství mění vaši pergolu na unikátní prostor

Zasklení promění prostor pod pergolu v další místnost vašeho domu. Ta bude mít ještě navíc i nevšední atmosféru, kterou si zamilujete. Kromě možnosti celoročního využití a ochrany proti prachu, hluku a hmyzu vytvoříte zároveň moderní estetický prvek bydlení. Dalším stupněm transformace tohoto místa na multifunkční součást obytného prostoru je pak účelné zapojení všemožného příslušenství. Podle jeho charakteru můžete proměnit pergolu na zónu pro práci, odpočinek, nebo zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK
Strada Carbo 284 183 6 960 x 2 300 01
Tipy a triky

Kotvená nebo samonosná pergola?

Pergoly představují oblíbené a praktické řešení pro zahradní a venkovní prostory. Při výběru správné pergoly je důležité rozlišovat mezi dvěma variantami konstrukce – kotvenou a samonosnou. Každá z nich nese jisté výhody a nevýhody.

PŘEČÍST ČLÁNEK