fbpx

Zasklené pergoly

Čiré nebo matné zasklení?

Dokonalá elegance s výhledem na oblohu

Zasklené pergoly fungují jako účinná ochrana proti dešti a rozšiřují obytnou plochu rodinných domů. Precizní provedení každého detailu a široká nabídka rozšíření jako jsou střešní markýzy, LED podsvícení nebo infrazářiče a zasklení stěn vytváří z těchto pergol skutečně ideální prostor pro příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Svým nadčasovým designem se skleněné pergoly navíc velmi dobře hodí k moderním funkcionalistickým vilkám a rodinným domům.

Potřebujete načerpat více inspirace? Podívejte se na našeho on-line průvodce!
Rychlost je prioritou

Nabídky, zaměření a 3D vizualizace

OBRAŤTE SE NA NÁS S VAŠÍ POPTÁVKOU. NEZÁVAZNÁ NABÍDKA, ZAMĚŘENÍ A 3D VIZUALIZACE JSOU U NÁS ZDARMA!

Rádi Vám zpracujeme kompletní cenovou nabídku na Vaši vysněnou pergolu. Nabídka obsahuje veškeré údaje o produktu, celkové náklady a cenu montáže. Pokud jsme stavbu zaměřili a dohodli se na místě na podmínkách, jsou tyto údaje pro nás závazné a cenu dále nenavyšujeme.

Po zaměření technikem Vám můžeme vytvořit také 3D vizualizaci, ve které se snažíme zobrazit co nejvěrohodněji veškeré prvky dodávky včetně barevného provedení. Za tuto práci si v rámci objednávky nic neúčtujeme.         

Obraťte se na nás s Vaší poptávkou. Vypracovanou nabídku zasíláme během jednoho pracovního dne.

ALUX Hliníkové pergoly - 3D vizualizace 2
ALUX Pergoly

Nejčastější dotazy

Termíny se liší dle typu pergoly a data objednání. Ve standardních barvách je doba dodání 4-7 týdnů.

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme z toho důvodu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva (povrchová úprava, barva nebo odolnost proti plísni a škůdcům).

Výhodou hliníkových pergol je jednoznačně odolnost, jejich jednoduchá údržba a nadčasový design.

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 50% zálohovou fakturu, po jejíž úhradě posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5letou zárukou. Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 50 % částky bankovním převodem se 7denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži.
Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a s 5letou zárukou.

Za zaměření si nic neúčtujeme, jedná se o výrobu na míru a musíme si přesné zaměření vždy provést sami. Doporučujeme pro nabídku poslat nejprve e-mailem hrubé rozměry a preferovaný typ pergoly, abychom zpracovali předběžnou cenovou nabídku. Na základě zaměření Vám můžeme připravit i 3D vizualizaci, která je v rámci objednávky zdarma.

Co nejvíce námi nabízených pergol máme vystaveno v našem showroomu v Pohořelicích, kde Vás rádi provedeme. Zodpovíme Vaše dotazy a poradíme. Samozřejmostí je množství vystaveného příslušenství, jako jsou posuvné bezrámové zasklení, screenové rolety, slunolamy, markýzy atd.
Většinu příslušenství je možné dokoupit kdykoliv po montáži pergoly. Vždy je ale lepší s námi požadavky konzultovat dopředu, abychom při montáži pergoly např. vyvedli kabely pro případné připojení motorů rolet nebo jinak stavebně připravili usazení příslušenství.
ALUX Pergoly
Rychlý kontakt

Nenašli jste na webu, co jste hledali? Máte dodatečné otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle níže nebo vyplněním kontaktního formuláře.