fbpx

Objednávka pergoly

CHCETE U NÁS POPTAT PERGOLU? ŽÁDNÝ PROBLÉM! RÁDI VÁM S TÍM POMŮŽEME, A TO V CO NEJKRATŠÍM ČASE. UDĚLEJTE PRVNÍ KROK.

Jak postupovat, abyste si co nejdříve mohli začít užívat Vaší vysněné pergoly? Na výběr máte hned z několika možností. Kontaktujte nás e-mailem, zavolejte nebo se zastavte osobně. Zvolte si k Vaší nové pergole takovou cestu, která právě pro Vás bude tou nejpohodlnější.

VAŠI POPTÁVKU NÁM MŮŽETE ZASLAT NA TUTO E-MAILOVOU ADRESU: INFO@ALUXPERGOLY.CZ

Ve většině případů nám zákazníci zasílají mail s popisem jejich vize pergoly a několika fotkami prostoru, kde chtějí pergolu postavit. Na našem webu si zhruba vyberou typ pergoly a podívají se i na naše předešlé realizace, aby se inspirovali. U každé pergoly je také ceník, nebo alespoň cena za referenční rozměry, tak aby každý zákazník měl hrubou představu kolik daný typ pergoly stojí.

Na základě takové poptávky vypracujeme cenovou nabídku. Pokud je zákazník s cenou a podmínkami spokojený, domluvíme bezplatné a nezávazné zaměření. Proběhne konzultace s technikem na místě.

VAŠI POPTÁVKU NÁM MŮŽETE SDĚLIT I TELEFONICKY: +420 736 183 902

Celý proces lze urychlit. Přeskočte psaní e-mailu a kontaktujte nás telefonicky. I bez předem vytvořené cenové nabídky za Vámi vyšleme technika na přesné zaměření.

VAŠE POPTÁVKY MŮŽEME VYŘEŠIT OSOBNĚ U NÁS V SHOWROOMU

Můžete se také samozřejmě přesvědčit na vlastní oči. Navštivte náš showroom v Pohořelicích a vyberte si Vaši vysněnou pergolu osobně. Rádi se Vám budeme věnovat a vysvětlíme veškeré podrobnosti.

Rádi Vám také po zaměření zpracujeme ke každé nabídce 3D vizualizaci zdarma!