fbpx

ALUX Pergoly

Bioklimatická pergola ALUX BIOclimatic

Pergola ALUX BIOclimatic je naší nejprodávanější bioklimatickou pergolou. Je navržena tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort proti dešti i při silném slunci.
ALUX BIOclimatic

Obecné informace

Nejmodernější pergola na trhu a náš nejprodávanější produkt

Vyvíjeno a vyráběno v ČR ryze českou firmou

Certifikace výrobku TÜV SÜD Czech

Výroba i dodávka přímo od výrobce s 5 letou zárukou na konstrukce

Celohliníková konstrukce s luxusní strukturovanou barvou

Protidešťová a protisluneční ochrana, odolnost vůči sněhu

Ovládání pergoly dálkovým ovladačem, smartphonem, tabletem

Řízení pergoly systémy LOXONE nebo Somfy Tahoma dle výběru

Rozsah naklápění lamel střešního slunolamu 0-140°

od 121 452 Kč bez DPH
Věděli jste, že zaměření pergoly a vytvoření cenové nabídky je zcela zdarma?
ALUX BIOclimatic

Technická specifikace

Pergola ALUX BIOclimatic je naší nejprodávanější bioklimatickou pergolou. Je navržena tak, aby poskytovala uživateli maximální komfort proti dešti i při silném slunci. Kvadratický minimalistický design této pergoly je ideální pro širokou škálu rodinných domů, bytů, zahrad i vil. Vaši terasu promění v relaxační zónu, kde můžete trávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli kdykoli jen budete chtít.

Konstrukce pergoly se skládá z nosných sloupů, na kterých je osazen obvodový rám s integrovaným odvodem vody. Střechu tvoří hliníkový slunolam z extrudovaných lamel. Ten slouží nejen jako ochrana proti dešti. Díky zesílené vnitřní konstrukci propouští při otevřeném stavu až o 25 % více světla než srovnatelné systémy. Toto oceníte především v zimním období, tak aby pergola zbytečně nebránila průchodu denního světla do interiéru.

Střecha pergoly umožňuje naklápění lamel v rozsahu 0–140°. Díky tomuto obousměrnému naklápění je možné regulovat prakticky veškeré denní světlo a vytvářet si pod pergolou vlastní klima dle potřeby.

Pro pohyb slunolamu pergoly a mechanického příslušenství používáme pouze vysoce kvalitní motory. Spolupracujeme s německým výrobcem Geiger a největším světovým dodavatelem Somfy.

Pergola ALUX BIOclimatic nabízí nejmodernější systémy ovládání. V nabídce naleznete základní provedení ve formě dálkového ovladače. Nabízíme také možnost rozšíření o bezdrátové řídící jednotky Loxone a Somfy TaHoma. Tyto systémy Vám umožní řídit Vaši pergolu odkudkoliv přes smartphone, tablet nebo PC. Samozřejmostí je také tvoření vlastních scénářů a časových schémat řízení pergoly a jejího příslušenství. Veškerý přehled o stavu pergoly tak máte vždy po ruce v aplikaci ve svém smartphonu.

Na výběr pro Vás máme mimo jiné i širokou škálu příslušenství. Můžete zvolit např. boční screenové rolety nebo posuvný lamelový slunolam pro stínění nízkého slunce. Možná hledáte posuvné bezrámové nebo rámové zasklení pro ochranu proti větru. Nebo zvolíte uzavření stěn pergoly pro komfort i v chladnějším období. Mimo jiné si můžete doobjednat veškeré možné elektropříslušenství jako jsou sluneční, větrná a dešťová čidla, meteostanice nebo infrazářič.

Pro maximální komfort může být pergola vybavena LED podsvícením lamel, nebo horního rámu pergoly a také RGB barevným podsvícením střechy pergoly vytvářející příjemnou nebo intimní atmosféru.

Pergolu sami vyrábíme a dodáváme vlastními montážními týmy, na celou pergolu jako celek dáváme 5 letou záruku bez omezení.

Celá pergola je vyvíjena a vyráběna v ČR. Naše výrobky jsou podloženy certifikací TÜV SÜD Czech.

Protisluneční ochrana

Ochrana proti větru

Dálkové ovládání

Protidešťová ochrana

Ochrana proti sněhu do 90 kg / m2

Hrdě vyroběno v České republice

Ventilační funkce

Pohyblivá pergola

Nakupujte přímo od výrobce pergoly

ALUX BIOclimatic

Představení našich pergol

ALUX BIOclimatic

Ceník

ALUX Hliníkové pergoly - m2

Rozměr: 3 m x 2,5 m

121 452 Kč bez DPH

ALUX Hliníkové pergoly - velikost L

Rozměr: 5 m x 3 m

187 364 Kč bez DPH

Rozměr: 5 m x 4 m

246 363 Kč bez DPH

Ceny jsou uvedeny bez montáže.
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou.

Potřebujete načerpat více inspirace? Podívejte se na našeho on-line průvodce!
ALUX BIOclimatic

Poptávkový formulář