fbpx

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem. Měli jsme možnost setkat se s mnoha lidmi, kteří mají stejnou vášeň pro moderní design a kvalitní práci jako my. A musíme se pochlubit, naše prezentace hliníkových pergol, plotů a zahradního nábytku sklidila velký ohlas!

Naším největším hitem na veletrhu byla naše bioklimatická pergola, která okamžitě zaujala svým inovativním designem a širokým spektrem funkcí. Návštěvníci se zajímali o to, jak se s touto pergolou dá přizpůsobovat na měnící se počasí a zajišťovat optimální prostředí pro relaxaci a zábavu na zahradě.

Kromě toho byl k vidění náš moderní zahradní nábytek, který sklidil také velký úspěch hlavně díky bio-krbu! Návštěvníci měli možnost si prohlédnout elegantní a pohodlné kousky, které jsou nejen esteticky příjemné, ale také odolné vůči povětrnostním podmínkám a snadno se udržují. Nezapomněli jsme ani na naše další produkty, které zaujaly návštěvníky veletrhu. Posuvnou hliníkovou bránu a branku jsme představili jako ideální řešení pro moderní vstupní a výjezdové cesty k domovu. Jejich elegantní design a spolehlivý provoz získaly u návštěvníků velkou pozornost a zájem.

alux pergoly veletrh

Další výraznou atrakcí byla naše zasklená pergola s rámovým zasklením, kterou s hrdostí nazýváme sezónní zimní zahradou. Tento inovativní produkt představuje dokonalé spojení mezi venkovním a vnitřním prostředím a umožňuje vám vychutnat si krásy zahrady po celý rok. Ohlasy na tuto pergolu byly nadšené, a my jsme rádi, že jsme mohli představit tuto jedinečnou možnost rozšíření obytného prostoru našim zákazníkům.

Během čtyř dnů trvajícího veletrhu jsme měli možnost poznat mnoho nových lidí a diskutovat s nimi o jejich individuálních potřebách a přáních ohledně zahradního designu. Byli jsme nadšeni jejich zájmem a vášní pro vytváření krásných a funkčních zahradních prostorů. Naše účast na veletrhu v Brně byla pro nás nejenom obchodní příležitostí, ale také možností setkat se s vámi tváří v tvář a naslouchat vašim potřebám a přáním. Jsme vděční za vaši podporu a zájem o naše produkty a těšíme se na další setkání!

ALUX News

Další zajímavé články
IMG 0041
Tipy a triky

Carporty

Carport je mezinárodně používaný výraz pro objekt, který bychom v češtině nejspíše nazývali přístřešek pro auto, nebo možná kryté parkovací stání.

PŘEČÍST ČLÁNEK