fbpx
ALUX Markýzy

Markýza Jamaica

Jamaica je bezkazetová markýza doporučovaná pro zastínění teras restaurací nebo zahrádek kaváren. Je vhodný i pro použití v domácích relaxačních prostorách.
ALUX Markýzy

Vlastnosti

Robustní – Jednoduchá a pevná konstrukce znamená, že i při náročném používání bude tato markýza dobře fungovat po mnoho let.

Estetický kryt – Zataženou látku lze dodatečně zajistit stříškou, která je volitelným příslušenstvím markýzy.

Rollo-Volant, dodatečná ochrana před sluncem – Volitelný volán Rollo-Volant s maximální výškou 1,2 m zvyšuje ochranný účinek markýzy proti slunci a zároveň zvyšuje pocit soukromí. Lze ji použít pouze s akrylovými látkami, s maximální šířkou markýzy 5,9 m a výsuvem 3,1 m. Volant má nezávislý ruční pohon.

Dodatečná ochrana – Teleskopické podpěry jsou volitelným doplňkem markýzy, které zvyšují odolnost systému proti větru.

Řetěz  Flyer – Pevnost výsuvných ramen markýzy je dále posílena řetězovým systémem Flyer, který zaručuje stabilní provoz i u širokých markýz s velkými výsuvy.

od 16 560 Kč bez DPH
Věděli jste, že zaměření markýzy a vytvoření cenové nabídky je zcela zdarma?
ALUX Markýzy

Technické parametry

Její odolná konstrukce zajišťuje bezporuchové použití i při intenzivním provozu, proto je často volena pro komerční použití. Markýzu Jamaica lze doplnit praktickou stříškou, která esteticky zakrývá srolovanou látku. Výsuvná ramena markýzy vyrobená z hliníku jsou vybavena řetězem Flyer, který dále zpevňuje klouby markýzy a zaručuje její spolehlivý provoz po mnoho let. Další výhodou markýzy je možnost použití záclonky Rollo-Volant s nezávislým ručním pohonem.

Pevná šířka: 7.0m

Maximální výsuv: 3.6 m

Úhel sklonu: 5°–40°

Elektrický pohon: Ano

Manuální pohon: Ano

Venkovní použití: Ano

Interní použití: Ne

Kazeta: Ne

Stříška volitelná: Ano

Látky: 150 vzorů

Volán: Ano

Volán VOLANT: Ano

Křížová ramena na přání s výsuvem 360 cm: Ne

Teleskopické podpěry: Standard i Plus

Co jistě oceníte

Odolnost proti větru

Automatika

Smart home

Tichá práce

Jednoduchá montáž

Ochrana před sluncem

Standardní barvy

RAL 9010 mat

RAL 9006 mat

RAL 1015 mat

RAL 8014 mat

FSM 71319

ALUX Markýzy

Elektrický pohon

Elektrický pohon zajišťuje nejvyšší komfort obsluhy. Vysouvání a zasouvání markýzy se ovládá dálkově a je rychlé a tiché. Elektrický pohon umožňuje použití systémů automatizace počasí a Smart Home.

Pohon ruční (klika)

Robustní a optimálně připravené komponenty ručního pohonu zajišťují jednoduché a snadné zatahování a vysouvání markýzy. Dostupné délky klik jsou 150 cm, 180 cm nebo 220 cm.
Náš tým maká na plné obrátky a pokud jde o naše zákazníky, platí to dvojnásob
ALUX Markýzy

Typy látek

Markýzy Selt mohou být vyrobeny z více než 150 druhů vysoce kvalitních akrylových látek, navíc chráněných teflonovou impregnací, která zaručuje jejich vysokou trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Akrylové

Akrylové látky zaručují nejvyšší kvalitu výrobku, tepelný komfort a ochranu proti UV záření. Jsou vyrobeny ze 100% chemicky barveného akrylového vlákna a poskytují vynikající ochranu proti ztrátě barvy.

Waterproof

Voděodolné akrylové tkaniny se vyznačují zvýšenou odolností proti nasáknutí ~1000 mm výšky vodního sloupce. Struktura vazby spolu s moderní technologií impregnace zajišťuje vysokou prodyšnost i v horkých dnech. Certifikát Oeko-Tex® zaručuje, že nabízené akrylové tkaniny, které byly speciálně impregnovány, nejsou toxické.

ALUX Markýzy

Typ volánu

Volán C

Dekorativní volán s okrajem ve tvaru pravidelné sinusoidy je něco pro milovníky tradičních řešení. Často se volí pro pruhované látky, které si spojujeme s klasickým stylem markýz. Maximální výška volánu je 40 cm.

Volán D

Dekorativní volán s okrajem ve tvaru pravidelných půlkruhů. V kombinaci se vzorovanými látkami dodá markýze klasický vzhled, zatímco jednobarevné látky jí dodají středomořskou lehkost. Maximální výška volánu je 40 cm.

Volán E

Tato nejoblíbenější rovná povrchová úprava je ideální pro jednotné potahy. V komerčních prostorech může rovná záclonka poskytnout další plochu pro umístění značky jako reklamního média. Maximální výška volánu je 50 cm.

SELT je jedním z předních výrobců systémů stíníci techniky v Evropě. Působí od roku 1980 a neustále posiluje svou pozici na trhu. Sortiment společnosti zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou např. pergoly, fasádní žaluzie, markýzy, screenové rolety a slunolamy, které našim zákazníkům poskytují příjemné prostředí pro práci, studium i odpočinek. Investice do inovativních technologií a strojů a jejich neustálá modernizace, jakož i péče o jejich kvalitu v každé fázi výroby jsou důležitými faktory rozvoje společnosti SELT. Strojový park zahrnuje komplexní obráběcí centrum zahrnující 36 CNC strojů, 3 lasery, 2 stroje na tlakové lití hliníku,16 profilovacích strojů pro zpracování lakovaných hliníkových pásů pro fasádní žaluzie a pozinkovaných trubek, 5 svařovacích strojů pro impulsní i vysokofrekvenční svařování. pulzní a vysokofrekvenční. SELT má 290 vlastních lisovacích forem pro vytlačování hliníkových profilů a 46 vstřikovací formy pro výrobu dílů z PVC. Součástí společnosti jsou také 2 nejmodernější práškové lakovny na licence systému kvality QUALICOAT. Při výrobě laků se používají vysoce kvalitní práškové barvy značky IGP a k povrchové úpravě se používají výrobky renomované společnosti Chemetall. Dbáme na to, aby naše vysoce kvalitní výrobky mohly být našim zákazníkům dodány co nejrychleji. Toho dosahujeme díky vlastnímu dopravnímu parku. Našich 33 kamionů a 22 dodávek přiváží naše výrobky do nejvzdálenějších koutů Evropy.
Markýza Jamaica

Ceník

ALUX Hliníkové pergoly - m2

Rozměr: 3 m x 2 m

16 560 Kč bez DPH

ALUX Hliníkové pergoly - velikost L

Rozměr: 4 m x 3 m

23 280 Kč bez DPH

Rozměr: 5 m x 3 m

26 920 Kč bez DPH

Ceny jsou uvedeny bez montáže.
Slevy z daných cen určuje dodavatel individuální cenovou nabídkou.

Potřebujete načerpat více inspirace? Podívejte se na našeho on-line průvodce!
Markýza Jamaica

Poptávkový formulář