fbpx

Časté dotazy

ALUX Pergoly

Nejčastější dotazy

Termíny se liší dle typu pergoly a data objednání. Ve standardních barvách je doba dodání 4-7 týdnů.

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme z toho důvodu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva (povrchová úprava, barva nebo odolnost proti plísni a škůdcům).

Výhodou hliníkových pergol je jednoznačně odolnost, jejich jednoduchá údržba a nadčasový design.

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 50% zálohovou fakturu, po jejíž úhradě posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5letou zárukou. Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 50 % částky bankovním převodem se 7denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži.
Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a s 5letou zárukou.
Za zaměření si nic neúčtujeme, jedná se o výrobu na míru a musíme si přesné zaměření vždy provést sami. Doporučujeme pro nabídku poslat nejprve e-mailem hrubé rozměry a preferovaný typ pergoly, abychom zpracovali předběžnou cenovou nabídku. Na základě zaměření Vám můžeme připravit i 3D vizualizaci, které je v rámci objednávky zdarma.
Co nejvíce námi nabízených pergol máme vystaveno v našem showroomu v Pohořelicích, kde Vás rádi provedeme. Zodpovíme Vaše dotazy a poradíme. Samozřejmostí je množství vystaveného příslušenství, jako jsou posuvné bezrámové zasklení, screenové rolety, slunolamy, markýzy atd.
Většinu příslušenství je možné dokoupit kdykoliv po montáži pergoly. Vždy je ale lepší s námi požadavky konzultovat dopředu, abychom při montáži pergoly např. vyvedli kabely pro případné připojení motorů rolet nebo jinak stavebně připravili usazení příslušenství.