fbpx

Fotovoltaické pergoly

Novinka na trhu pergol

Fotovoltaické pergoly - krása, která vydělává

Fotovoltaické neboli solární pergoly mohou být nejen úkrytem před přímým sluncem, ale lze je i využít pro tvorbu energie. Fotovoltaické panely mohou zásobovat elektrickou energií tepelné čerpadlo u bazénu nebo klimatizační jednotku. V naší nabídce naleznete různé typy a velikosti. Ze slunce lze přímo vyrábět teplo a elektřinu. 

Potřebujete načerpat více inspirace? Podívejte se na našeho on-line průvodce!
Rychlost je prioritou

Nabídky, zaměření a 3D vizualizace

OBRAŤTE SE NA NÁS S VAŠÍ POPTÁVKOU. NEZÁVAZNÁ NABÍDKA, ZAMĚŘENÍ A 3D VIZUALIZACE JSOU U NÁS ZDARMA!

Rádi Vám zpracujeme kompletní cenovou nabídku na Vaši vysněnou pergolu. Nabídka obsahuje veškeré údaje o produktu, celkové náklady a cenu montáže. Pokud jsme stavbu zaměřili a dohodli se na místě na podmínkách, jsou tyto údaje pro nás závazné a cenu dále nenavyšujeme.

Po zaměření technikem Vám můžeme vytvořit také 3D vizualizaci, ve které se snažíme zobrazit co nejvěrohodněji veškeré prvky dodávky včetně barevného provedení. Za tuto práci si v rámci objednávky nic neúčtujeme.         

Obraťte se na nás s Vaší poptávkou. Vypracovanou nabídku zasíláme během jednoho pracovního dne.

ALUX Hliníkové pergoly - 3D vizualizace 2
ALUX Pergoly

Nejčastější dotazy

Naše pergoly dodáváme našim zákazníkům do 10 týdnů od podepsání smlouvy a složení zálohy na pergolu. V případě, že je pergola vybavena zasklením či kombinací se screenovou roletou, tak vaši pergolu nejdříve postavíme a aby bylo vše 100% a vyhovovalo vašim požadavkům, tak znovu změříme a kompletně dokončíme do 7 týdnů od postavení pergoly.

V naší nabídce naleznete pouze hliníkové pergoly. Dřevěné pergoly nedodáváme z toho důvodu, že nemůžeme garantovat vlastnosti dřeva (povrchová úprava, barva nebo odolnost proti plísni a škůdcům).

Výhodou hliníkových pergol je jednoznačně odolnost, jejich jednoduchá údržba a nadčasový design.

Bioklimatická pergola představuje moderní a funkční řešení zastřešení pergoly s otočnými lamelami. Natáčení lamel zajistí kvalitní motor značky SOMFY, který můžete snadno propojit s vaší chytrou domácnosti během chvíle a celou pergolu tak jednoduše ovládat na chytrém telefonu. Lamely pergoly natočíte z 0 – až do 140 stupňů a docílíte tak ideální konfiguraci
otevření pergoly. Pustíte si jarní slunce do domu, zastíníte klidovou zónu při horkých letních dnech, při mírném pootevření lamel dovolíte letní horký vzduch cirkulovat pod vaší pergolou a při dešti ochráníte svůj zahradní nábytek od promočení. To vše díky snadnému ovládání pergoly a během chvíle. Další úžasnou vlastnosti bioklimatické pergoly je téměř nulová údržba v kombinaci s moderním nadčasovým designem.

Výroba našich pergol je výhradně česká. Dbáme na to, abychom dohlíželi na kvalitu zpracování hliníkového materiálu při výrobě vaší pergoly. Každá zakázka je pro nás jedinečná a unikátní nejen rozměrem či typem, ale i barvou, ale především technickým řešením, které naši technici přizpůsobují vašim požadavkům. Tyto všechny aspekty promítneme do výroby každé zakázky a vznikají tak pergoly na míru každému zákazníkovi.

Do pergol s polykarbonátovou střechou dodáváme polykarbonátové desky s pětistěnnou strukturou, které disponují vyšší světelnou propustností a optimální pevností s oboustrannou UV stabilizací. Standardními, bezpříplatkovými barvami jsou čirá, opálová (mléčná), bronzová, světle šedá a tmavě šedá, tak abychom vám mohli nabídnout nejlepší možné řešení zastínění terasy nebo letní kuchyně.

Hliníkové pergoly jsou primárně navrženy tak, aby samotná údržba byla minimální. Nejdůležitějším faktorem pro údržbu pergoly je samotné umístění pergoly. Pokud se pergola nachází v blízkosti zeleně (stromů a keřů) je nutné pravidelně čistit odtokový žlab a sítko u odtokové trubky, aby nedošlo k jejímu ucpání. Víc povinností ohledně údržby vás již nečeká. Kvalitní hliníkové profily v kombinaci s práškovou barvou zajistí na našich profilech stálobarevný povrch. Tento povrch pak stačí otřít vlhkou tkaninou a odstranit tak drobné estetické nečistoty.

Rádi pro vás připravíme betonové patky v rámci realizace zakázky na klíč. Nevylučuje se ani betonáž svépomocí ze strany zákazníka. V tomto případě s vámi všechny náležitosti a technické podrobnosti probere náš technik při zaměření pergoly.

Naše pergoly nabízíme v široké škále RAL barev dostupných na trhu. V základní ceně nabízených výrobků je oblíbená antracitová barva RAL 7016. Ostatní vybrané RAL barvy vám individuálně naceníme.

Zásadním rozdílem mezi pergolami typu Strada a Alux Carbo/glass je spád střechy. U pergoly řady Strada je střecha pergoly ve viditelném spádu cca 14 stupňů. Odtokový žlab je umístěn pouze v přední části pergoly. Pergola musí být z důvodu stability a nosnosti pergoly zajištěna kotvením do domu, proto se u této pergoly vylučuje samostojná varianta. Pergoly řady Alux Carbo/Glass mají pohledově rovnou střechu s vnitřním spádem. Odtokový žlab je integrován po celém obvody pergoly pro zajištění rovnoměrného odtoku vody z pergoly. Po zvážení variant výběru pergoly, pak už jen postačí vybrat, zda na střechu umístit čiré nebo mléčné sklo nebo polykarbonátové desky v různých barvách.

Za našimi produkty si stojíme, proto vám nabízíme prodlouženou záruku na pergolu 5 let. Veškeré elektro vybavení pergoly má záruku 2 roky, včetně montážních prací.

U našich realizací vystavujeme na základě objednávky 50% zálohovou fakturu, po jejíž úhradě posíláme potvrzení o přijetí platby na náš účet a zadáváme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a předání pergoly k užívání vystavujeme předávací protokol a záruční list s 5letou zárukou. Po předání pergoly vystavujeme fakturu na doplacení zbylých 50 % částky bankovním převodem se 7denní splatností. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži.

Příslušenství k našim pergolám nabízíme opravdu bohaté. Ať už kvalitní screenové rolety s velkým výběrem látek nebo rámové či bezrámové zasklení. Vše od otestovaných českých výrobců s bohatou zkušeností s prací v oboru. Pergoly můžete vybavit nejen LED osvětlením na míru, ale i luxusnější variantou s RGB osvětlením.

Většinu příslušenství je možné dokoupit kdykoliv po montáži pergoly. Vždy je ale lepší s námi požadavky konzultovat dopředu, abychom při montáži pergoly např. vyvedli kabely pro případné připojení motorů rolet nebo jinak stavebně připravili usazení příslušenství.

Každý den naši kolegové zpracovávají individuální nabídky pro naše zákazníky na základě poptávky. Poptávku nám můžete poslat na mail, vyplnit na webu nebo nám prostě zavolat a vysvětlit, jakou máte představu o pergole. Všechny naše nabídky zpracováváme zcela zdarma, nejpozději do tří dnů od zaslání.

Pergoly dodáváme vzhledem ke složitosti montáže pouze jako dodávku na klíč s naší montáží a s 5letou zárukou.

Co nejvíce námi nabízených pergol máme vystaveno v našem showroomu v Pohořelicích, kde Vás rádi provedeme. Zodpovíme Vaše dotazy a poradíme.

Samozřejmostí je množství vystaveného příslušenství, jako jsou posuvné bezrámové zasklení, screenové rolety, slunolamy, markýzy atd.

ALUX Pergoly

Rychlý kontakt

Nenašli jste na webu, co jste hledali? Máte dodatečné otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle níže nebo vyplněním kontaktního formuláře.