fbpx

ALUX Pergoly

Vybíráme pergolu s rozpočtem do 100 000 Kč

Cenově dostupná pergola u nás neznamená, že musíte jít do kompromisu. Ani u materiálů pergoly za přijatelné ceny neslevujeme na kvalitě. Vybíráme je tak, abyste se mohli dlouho těšit z krásných designových věcí, na které je spolehnutí.

Inspirace pro výběr pergoly ALUX

Na co se zaměřit při výběru pergoly?

Porozhlédněte se po tom, co máte na zahradě / terase. Vyberte si takovou pergolu, která se dokonale hodí k vašemu okolnímu prostoru.

Vyberte si vhodnou velikost. Pergoly se prodávají v různých velikostech, a to předdefinovaných i zcela na míru vaším potřebám.

Zvažte materiál zastřešení. Chytré lamely, polykarbonát, sklo či látková markýza? Rozdíly jsou samozřejmě nejen v designu, ale také v ceně!

Zamyslete se nad funkčností pergoly. Měla by vaše pergola umět chytré funkce jako samouzavření lamel, spuštění bočního stínění apod., nebo vám stačí pouze fixní ochrana proti dešti, slunci a větru?

Porovnejte si ceny různých typů pergol. Pokud jste si již vybrali firmu, se kterou budete chtít pergolu realizovat, zaměřte se na sortiment jejich produktů a porovnejte si ceny jednotlivých typů.

Věděli jste, že zaměření pergoly a vytvoření cenové nabídky je zcela zdarma?

Nabídka produktů přímo pro Vás

Jaké pergoly jsou pro mě vhodné?

Při kalkulaci cenové kategorie pergoly počítáme s rozměry 5 m x 3 m – nejčastěji poptávanými rozměry pergol ALUX.

Ukázka realizací

Realizované pergoly s cenou do 100 000 Kč

Ukázka realizací

Jak by mohla Vaše pergola vypadat?

K našim pergolám ALUX nabízíme celou řadu příslušenství. Mrkněte se, jak můžete vylepšit vaši pergolu!

Pergola do 100 000 Kč

Poptávkový formulář