fbpx

Jak si s pergolou ALUX užít slunečních dnů a paprsků?

Vychutnejte si letní, slunné a krásné dny pod otevřenou oblohou s naší BIOKLIMATICKOU pergolou ALUX!

Díky dálkovému ovladači můžete upravit naklápění lamel střešního slunolamu podle svého gusta. Otevíráním a zavíráním lamel regulujete mikroklima pod pergolou. Lamely mohou zůstat otevřené, pootevřené nebo zcela uzavřené.

Výhodou hliníkové pergoly je její moderní a bezúdržbový materiál, stejně jako dlouhá životnost. Naší prioritou jako výrobce je nabídnout výhodnější cenu zákazníkovi a zároveň zajistit kompletní realizaci při montáži pergoly.

Pergolu můžete doplnit o další příslušenství, například během chladnějších večerů můžete využít rámové nebo bezrámové zasklení, které prodlouží zážitek z posezení pod pergolou s vašimi přáteli. Naopak v těch nejteplejších časech během dne je v naší nabídce hitem screenová roleta, která zabrání průniku sluníčka pod pergolu a zároveň, pokud je roleta po celém obvodu pergoly, slouží jako ochrana před hmyzem.

Pokud budete chtít rozšířit váš obytný prostor, můžeme připevnit (kotvit) pergolu k domu. Další variantou je samonosná konstrukce pergoly. Ovládací mechanismy vám garantují maximum pohodlí a minimum starostí. Ať už v křesle nebo lehátku, užijte si pod naší pergolou příjemného relaxu.

Váš Tým ALUX

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK