fbpx

Jak si s pergolou ALUX užít slunečních dnů a paprsků?

Vychutnejte si letní, slunné a krásné dny pod otevřenou oblohou s naší BIOKLIMATICKOU pergolou ALUX!

Díky dálkovému ovladači můžete upravit naklápění lamel střešního slunolamu podle svého gusta. Otevíráním a zavíráním lamel regulujete mikroklima pod pergolou. Lamely mohou zůstat otevřené, pootevřené nebo zcela uzavřené.

Výhodou hliníkové pergoly je její moderní a bezúdržbový materiál, stejně jako dlouhá životnost. Naší prioritou jako výrobce je nabídnout výhodnější cenu zákazníkovi a zároveň zajistit kompletní realizaci při montáži pergoly.

Pergolu můžete doplnit o další příslušenství, například během chladnějších večerů můžete využít rámové nebo bezrámové zasklení, které prodlouží zážitek z posezení pod pergolou s vašimi přáteli. Naopak v těch nejteplejších časech během dne je v naší nabídce hitem screenová roleta, která zabrání průniku sluníčka pod pergolu a zároveň, pokud je roleta po celém obvodu pergoly, slouží jako ochrana před hmyzem.

Pokud budete chtít rozšířit váš obytný prostor, můžeme připevnit (kotvit) pergolu k domu. Další variantou je samonosná konstrukce pergoly. Ovládací mechanismy vám garantují maximum pohodlí a minimum starostí. Ať už v křesle nebo lehátku, užijte si pod naší pergolou příjemného relaxu.

Váš Tým ALUX

ALUX News

Další zajímavé články
ALUX BIO 304 515 4 655x4 150 Blansko
Tipy a triky

Jak příslušenství mění vaši pergolu na unikátní prostor

Zasklení promění prostor pod pergolu v další místnost vašeho domu. Ta bude mít ještě navíc i nevšední atmosféru, kterou si zamilujete. Kromě možnosti celoročního využití a ochrany proti prachu, hluku a hmyzu vytvoříte zároveň moderní estetický prvek bydlení. Dalším stupněm transformace tohoto místa na multifunkční součást obytného prostoru je pak účelné zapojení všemožného příslušenství. Podle jeho charakteru můžete proměnit pergolu na zónu pro práci, odpočinek, nebo zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK
ALUX Hliníkové pergoly - bezrámové zasklení pergoly ALUX Flexi 4
Tipy a triky

Prodloužení sezóny až o 3 měsíce! Díky zasklení pergoly a terasy s ALUXEM

Zasklení pergoly a terasy je revoluční trend, který proměňuje venkovní prostory v útulné a estetické oázy. V tomto článku vám představíme různé možnosti zasklení, od bezrámového až po rámové, a poskytneme informace o cenách, výhodách a praktickém využití. Prozkoumáme, jak může zasklení pergoly a terasy zvýšit hodnotu vašeho domova, poskytnout ochranu před počasím a vytvořit komfortní prostor pro relaxaci a zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK