fbpx

Představení spolupráce s INFINA company

Potkali se naše vize a klaplo to! Takhle započala naše spolupráce se společností INFINA company, díky které nyní máme vlastní CRM systém na efektivní správu všech našich zákazníků, objednávek a poptávek našich produktů – pergol, plotů i nábytku.

Co je to vlastně INFINA?

Infina CRM je software vytvořený špičkovými obchodníky, který umožňuje efektivně řídit obchodní případy a práci v týmu. Je vhodný pro firmy zabývající se fotovoltaikou, montážní firmy, finanční poradce, realitní makléře, obchodníky a manažery. Infina CRM nabízí unikátní a komplexní řešení, které šetří čas i peníze.

INFINA aktuálně tvoří páteř našeho interního systému a vlastně i celého podnikání. Získali jsme detailní přehled o všech aktuálních i historických zákaznicích, poptávkách i závazných objednávkách. Skvělý je vytvořený systém pro naše obchodní zástupce, kteří vidí online přehled všech rozjednaných případů a v jaké jsou aktuálně fázi.

Co o spolupráci říká Martin Musil, hlavní tvář ALUX Group a.s.?

„S Lukášem jsme se potkali na základě jeho poptávky na jednu z našich bioklimatických pergol. Slovo dalo slovo a domluvili jsme se i na spolupráci v rámci jím vytvořeného systému INFINA. Nastavení a integrace tak velkého a důležitého systému samozřejmě není hračka, nicméně blížíme se k samotnému závěru a už nyní nepochybuji o tom, že systém posune celý ALUX group a.s. na vyšší level!“

Přehrát video

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK