fbpx

Představení spolupráce s INFINA company

Potkali se naše vize a klaplo to! Takhle započala naše spolupráce se společností INFINA company, díky které nyní máme vlastní CRM systém na efektivní správu všech našich zákazníků, objednávek a poptávek našich produktů – pergol, plotů i nábytku.

Co je to vlastně INFINA?

Infina CRM je software vytvořený špičkovými obchodníky, který umožňuje efektivně řídit obchodní případy a práci v týmu. Je vhodný pro firmy zabývající se fotovoltaikou, montážní firmy, finanční poradce, realitní makléře, obchodníky a manažery. Infina CRM nabízí unikátní a komplexní řešení, které šetří čas i peníze.

INFINA aktuálně tvoří páteř našeho interního systému a vlastně i celého podnikání. Získali jsme detailní přehled o všech aktuálních i historických zákaznicích, poptávkách i závazných objednávkách. Skvělý je vytvořený systém pro naše obchodní zástupce, kteří vidí online přehled všech rozjednaných případů a v jaké jsou aktuálně fázi.

Co o spolupráci říká Martin Musil, hlavní tvář ALUX Group a.s.?

„S Lukášem jsme se potkali na základě jeho poptávky na jednu z našich bioklimatických pergol. Slovo dalo slovo a domluvili jsme se i na spolupráci v rámci jím vytvořeného systému INFINA. Nastavení a integrace tak velkého a důležitého systému samozřejmě není hračka, nicméně blížíme se k samotnému závěru a už nyní nepochybuji o tom, že systém posune celý ALUX group a.s. na vyšší level!“

Přehrát video

ALUX News

Další zajímavé články
ALUX BIO 304 515 4 655x4 150 Blansko
Tipy a triky

Jak příslušenství mění vaši pergolu na unikátní prostor

Zasklení promění prostor pod pergolu v další místnost vašeho domu. Ta bude mít ještě navíc i nevšední atmosféru, kterou si zamilujete. Kromě možnosti celoročního využití a ochrany proti prachu, hluku a hmyzu vytvoříte zároveň moderní estetický prvek bydlení. Dalším stupněm transformace tohoto místa na multifunkční součást obytného prostoru je pak účelné zapojení všemožného příslušenství. Podle jeho charakteru můžete proměnit pergolu na zónu pro práci, odpočinek, nebo zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK
ALUX Hliníkové pergoly - bezrámové zasklení pergoly ALUX Flexi 4
Tipy a triky

Prodloužení sezóny až o 3 měsíce! Díky zasklení pergoly a terasy s ALUXEM

Zasklení pergoly a terasy je revoluční trend, který proměňuje venkovní prostory v útulné a estetické oázy. V tomto článku vám představíme různé možnosti zasklení, od bezrámového až po rámové, a poskytneme informace o cenách, výhodách a praktickém využití. Prozkoumáme, jak může zasklení pergoly a terasy zvýšit hodnotu vašeho domova, poskytnout ochranu před počasím a vytvořit komfortní prostor pro relaxaci a zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK