fbpx

Nová montáž hliníkového přístřešku ALUX CARport u Jiřího Hanouska

V nedávné době jsme měli tu čest realizovat projekt montáže hliníkového přístřešku ALUX CARport pro Jiřího Hanouska, úspěšného realitního makléře a odborníka na nemovitosti, jenž si získal pověst díky své profesionalitě a inovativnímu přístupu k obchodu. Jiří si pro svůj automobil vybral náš produkt ALUX CARport, který byl speciálně navržen a přizpůsoben jeho potřebám s rozměry: šířka 5,7 m x hloubka 2,8 m, v elegantní antracitové barvě RAL 7016 s povrchovou úpravou ve struktuře, doplněný o střechu z trapézového plechu, což je špičkový hliníkový přístřešek navržený speciálně pro ochranu automobilů před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Hliníkové přístřešky a pergoly se staly symbolem moderního bydlení, kde se snoubí funkčnost s elegantním designem. Jiří Hanousek, který se ve své profesionální kariéře neustále setkává s nejnovějšími trendy v oblasti bydlení a designu, si byl vědom výhod, které hliníkový přístřešek ALUX CARport přináší:

  1. Odolnost a dlouhá životnost: Díky celohliníkové konstrukci, na kterou je použita odolná komaxitová barva, je zajištěna dlouhá životnost přístřešku bez nutnosti náročné údržby.
  2. Estetický vzhled: Moderní a minimalistický design přístřešku dokonale doplňuje architektonický styl Jiřího domova, přičemž přidává nemovitosti na vizuální hodnotě.
  3. Funkčnost: ALUX CARport nejen chrání vozidlo před poškozením, ale také zvyšuje komfort při používání auta, neboť umožňuje snadný přístup a odchod bez ohledu na počasí.

Montáž přístřešku proběhla hladce a efektivně, což je důkazem profesionality a zkušeností našeho týmu. Jiří Hanousek byl s realizací projektu nadmíru spokojen, sami se přesvědčte a podívejte se, jak probíhala montáž. 

Na závěr je třeba zdůraznit, že výběr hliníkového přístřešku nebo pergoly od naší společnosti představuje investici do kvality, komfortu a designu, která odráží moderní životní styl. Jiří Hanousek je toho živým příkladem, a my se těšíme na další podobně úspěšné projekty.

Pro více informací o našich produktech a službách navštivte náš web a objevte, jak můžeme proměnit i váš venkovní prostor.

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK
IMG 0041
Tipy a triky

Carporty

Carport je mezinárodně používaný výraz pro objekt, který bychom v češtině nejspíše nazývali přístřešek pro auto, nebo možná kryté parkovací stání.

PŘEČÍST ČLÁNEK