fbpx

Jak vybrat hliníkovou pergolu?

Pergoly jsou dnes velmi oblíbeným způsobem, jak zvelebit exteriér Vašeho domu. Chrání před přímým slunečním zářením a zároveň Vám dopřávají příjemnou oázu ve stínu, soukromí a pohodlí. Zkrátka ideální pro trávení rodinných chvilek na čerstvém vzduchu za každého počasí.

Co byste měli vědět před pořízením si takové pergoly?

Většinou se pergoly umisťují jako samostatná konstrukce nebo konstrukce částečně upevněná k domu.

Tím nejdůležitějším aspektem při volbě pergoly je dbát na kvalitní materiál, který má dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým externím vlivům nebo silnému větru. Adeptem na nejkvalitnější a nejodolnější pergoly vůbec jsou naše moderní hliníkové pergoly ALUX.

Ty mohou mít různé typy zastřešení:

1. Bioklimatická pergola s otočnými střešními lamelami,

2. Se zasklenou střechou

3. Polykarbonátové desky

4. Pergola markýzová

ALUX Hliníkové pergoly - pergola ALUX BIOclimatic 10
ALUX Hliníkové pergoly - zasklená pergola Strada Glass 5
ALUX Hliníkové pergoly - polykarbonátová pergola Strada Carbo 5
ALUX Hliníkové pergoly - markýzová pergola Simple Ancona 5

Pro maximální komfort klientům realizujeme i dodatečné stínění bočních částí pergoly prostřednictvím screenových rolet, které skvěle pohlcující sluneční paprsky i jejich teplo. Neméně oblíbené je pak i zasklení hliníkových pergol formou rámového nebo bezrámového.

S barevnými odstíny pergol je to ještě veselejší! Pergolu si můžete sladit krásně s domem nebo vaším okolím na zahradě. Odstínů naleznete v naší nabídce mnoho, avšak zdaleka nejpopulárnějším odstínem poslední doby, je odstín antracitový. Naprostou třešničkou na závěr je tuning večerní atmosféry díky osvětlení pomocí LED pásků.

Ať už si vyberete jakýkoli typ pergoly z naší nabídky, máte jistotu, že vaše bezstarostné zážitky s rodinou na zahradě máte vyřešené na pěkně dlouhou dobu dopředu!

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK