fbpx

Jak vybrat hliníkovou pergolu?

Pergoly jsou dnes velmi oblíbeným způsobem, jak zvelebit exteriér Vašeho domu. Chrání před přímým slunečním zářením a zároveň Vám dopřávají příjemnou oázu ve stínu, soukromí a pohodlí. Zkrátka ideální pro trávení rodinných chvilek na čerstvém vzduchu za každého počasí.

Co byste měli vědět před pořízením si takové pergoly?

Většinou se pergoly umisťují jako samostatná konstrukce nebo konstrukce částečně upevněná k domu.

Tím nejdůležitějším aspektem při volbě pergoly je dbát na kvalitní materiál, který má dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým externím vlivům nebo silnému větru. Adeptem na nejkvalitnější a nejodolnější pergoly vůbec jsou naše moderní hliníkové pergoly ALUX.

Ty mohou mít různé typy zastřešení:

1. Bioklimatická pergola s otočnými střešními lamelami,

2. Se zasklenou střechou

3. Polykarbonátové desky

4. Pergola markýzová

ALUX Hliníkové pergoly - pergola ALUX BIOclimatic 10
ALUX Hliníkové pergoly - zasklená pergola Strada Glass 5
ALUX Hliníkové pergoly - polykarbonátová pergola Strada Carbo 5
ALUX Hliníkové pergoly - markýzová pergola Simple Ancona 5

Pro maximální komfort klientům realizujeme i dodatečné stínění bočních částí pergoly prostřednictvím screenových rolet, které skvěle pohlcující sluneční paprsky i jejich teplo. Neméně oblíbené je pak i zasklení hliníkových pergol formou rámového nebo bezrámového.

S barevnými odstíny pergol je to ještě veselejší! Pergolu si můžete sladit krásně s domem nebo vaším okolím na zahradě. Odstínů naleznete v naší nabídce mnoho, avšak zdaleka nejpopulárnějším odstínem poslední doby, je odstín antracitový. Naprostou třešničkou na závěr je tuning večerní atmosféry díky osvětlení pomocí LED pásků.

Ať už si vyberete jakýkoli typ pergoly z naší nabídky, máte jistotu, že vaše bezstarostné zážitky s rodinou na zahradě máte vyřešené na pěkně dlouhou dobu dopředu!

ALUX News

Další zajímavé články
ALUX BIO 304 515 4 655x4 150 Blansko
Tipy a triky

Jak příslušenství mění vaši pergolu na unikátní prostor

Zasklení promění prostor pod pergolu v další místnost vašeho domu. Ta bude mít ještě navíc i nevšední atmosféru, kterou si zamilujete. Kromě možnosti celoročního využití a ochrany proti prachu, hluku a hmyzu vytvoříte zároveň moderní estetický prvek bydlení. Dalším stupněm transformace tohoto místa na multifunkční součást obytného prostoru je pak účelné zapojení všemožného příslušenství. Podle jeho charakteru můžete proměnit pergolu na zónu pro práci, odpočinek, nebo zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK
ALUX Hliníkové pergoly - bezrámové zasklení pergoly ALUX Flexi 4
Tipy a triky

Prodloužení sezóny až o 3 měsíce! Díky zasklení pergoly a terasy s ALUXEM

Zasklení pergoly a terasy je revoluční trend, který proměňuje venkovní prostory v útulné a estetické oázy. V tomto článku vám představíme různé možnosti zasklení, od bezrámového až po rámové, a poskytneme informace o cenách, výhodách a praktickém využití. Prozkoumáme, jak může zasklení pergoly a terasy zvýšit hodnotu vašeho domova, poskytnout ochranu před počasím a vytvořit komfortní prostor pro relaxaci a zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK