fbpx

Jak si vychutnat pohodlí ve své prosklené pergole i v horkých dnech?

Představte si to!

Krásná prosklená pergola, která vám umožňuje užívat si venkovního prostoru s obdivuhodným výhledem na okolní krajinu. Jenže jakmile přijdou horké letní dny, uvnitř pergoly nastane neuvěřitelné horko. Ale nezoufejte! Naštěstí existuje řešení, které vám zajistí maximální pohodlí- markýza Climavelum.

Markýza Climavelum je speciálně navržena tak, aby dokonale přilnula k vaší prosklené pergole a vytvořila s ní harmonický celek. Díky této kombinaci můžete vychutnávat pohodlí ve své zahradní oáze i v horkých letních dnech.

Jak to funguje? 

Stahování a vytahování markýzy je pohodlné a snadné díky lanům, které jsou umístěny ve vodících kolejnicích. Tento systém umožňuje plynulé ovládání markýzy a přizpůsobení stínícího potahu podle vašich potřeb. Vyrovnání a napnutí potahu zajišťuje pružinový systém, který zajišťuje optimální napětí potahu a jeho ochranu před větrem.

Potah markýzy

Je vyroben z akrylátové látky, která je speciálně ošetřena nanotechnologií. Díky této úpravě dosahuje potah výborných vlastností v ochraně před sluncem a mírným deštěm. Ať už máte rádi jednobarevný design nebo preferujete různorodost, můžete si vybrat z více než 70 dle vašeho vkusu. Kromě toho máte také možnost zvolit technické tkaniny Serge a Soltis.

detail climavelum 300x193 1

Latin 40

Další možností je Latin 40, což je odlehčená verze markýzy Latin 80. Latin 40 nabízí stejné výhody a funkčnost, ale s lehčí konstrukcí. Konstrukce markýzy je složena z hliníkových profilů a komponentů, které jsou pevné a odolné. Látka je upevněna do profilů, které se pohybují pomocí jezdců ve vodících kolejnicích směrem ke straně markýzy.

Herabox

Pokud hledáte ještě další možnosti, můžete se obrátit k modelu Herabox. Tato markýza má kazetový hranatý tvar, výpadový profil a boční vodící kolejnice. Potah je napínán pomocí ozubených řemenic a speciálních listových pružin, což zajišťuje optimální ochranu před sluncem. Herabox je také možné instalovat na stěnu nebo do stropu a spojit dva moduly, čímž se zvýší rozloha stíněného prostoru. Může být také použita na pergoly či zimní zahrady jako jednotlivé moduly vedle sebe.

herabox1 300x200 2

Veranda Box

Máme pro vás ještě jednu variantu Veranda Box. Tato markýza nabízí flexibilitu při umístění vodících kolejnic, což usnadňuje její montáž na stávající konstrukce. Potah je skrytý v pevné kazetě, což chrání potah před poškozením a zašpiněním v době, kdy není používán. Odtok vody je zajištěn diskrétními očky v potahu. Veranda Box umožňuje výběr markýzové látky nebo technických tkanin Serge a Soltis.

Více informací naleznete zde https://www.aluxpergoly.cz.

A Teď už si jen připravte osvěžující nápoj, usedněte do své pergoly a užívejte si letního dne v chladu a pohodlí. No nezní to jednoduše krásně.

ALUX News

Další zajímavé články
ALUX BIO 304 515 4 655x4 150 Blansko
Tipy a triky

Jak příslušenství mění vaši pergolu na unikátní prostor

Zasklení promění prostor pod pergolu v další místnost vašeho domu. Ta bude mít ještě navíc i nevšední atmosféru, kterou si zamilujete. Kromě možnosti celoročního využití a ochrany proti prachu, hluku a hmyzu vytvoříte zároveň moderní estetický prvek bydlení. Dalším stupněm transformace tohoto místa na multifunkční součást obytného prostoru je pak účelné zapojení všemožného příslušenství. Podle jeho charakteru můžete proměnit pergolu na zónu pro práci, odpočinek, nebo zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK
ALUX Hliníkové pergoly - bezrámové zasklení pergoly ALUX Flexi 4
Tipy a triky

Prodloužení sezóny až o 3 měsíce! Díky zasklení pergoly a terasy s ALUXEM

Zasklení pergoly a terasy je revoluční trend, který proměňuje venkovní prostory v útulné a estetické oázy. V tomto článku vám představíme různé možnosti zasklení, od bezrámového až po rámové, a poskytneme informace o cenách, výhodách a praktickém využití. Prozkoumáme, jak může zasklení pergoly a terasy zvýšit hodnotu vašeho domova, poskytnout ochranu před počasím a vytvořit komfortní prostor pro relaxaci a zábavu.

PŘEČÍST ČLÁNEK