fbpx

Jak si vychutnat pohodlí ve své prosklené pergole i v horkých dnech?

Představte si to!

Krásná prosklená pergola, která vám umožňuje užívat si venkovního prostoru s obdivuhodným výhledem na okolní krajinu. Jenže jakmile přijdou horké letní dny, uvnitř pergoly nastane neuvěřitelné horko. Ale nezoufejte! Naštěstí existuje řešení, které vám zajistí maximální pohodlí- markýza Climavelum.

Markýza Climavelum je speciálně navržena tak, aby dokonale přilnula k vaší prosklené pergole a vytvořila s ní harmonický celek. Díky této kombinaci můžete vychutnávat pohodlí ve své zahradní oáze i v horkých letních dnech.

Jak to funguje? 

Stahování a vytahování markýzy je pohodlné a snadné díky lanům, které jsou umístěny ve vodících kolejnicích. Tento systém umožňuje plynulé ovládání markýzy a přizpůsobení stínícího potahu podle vašich potřeb. Vyrovnání a napnutí potahu zajišťuje pružinový systém, který zajišťuje optimální napětí potahu a jeho ochranu před větrem.

Potah markýzy

Je vyroben z akrylátové látky, která je speciálně ošetřena nanotechnologií. Díky této úpravě dosahuje potah výborných vlastností v ochraně před sluncem a mírným deštěm. Ať už máte rádi jednobarevný design nebo preferujete různorodost, můžete si vybrat z více než 70 dle vašeho vkusu. Kromě toho máte také možnost zvolit technické tkaniny Serge a Soltis.

detail climavelum 300x193 1

Latin 40

Další možností je Latin 40, což je odlehčená verze markýzy Latin 80. Latin 40 nabízí stejné výhody a funkčnost, ale s lehčí konstrukcí. Konstrukce markýzy je složena z hliníkových profilů a komponentů, které jsou pevné a odolné. Látka je upevněna do profilů, které se pohybují pomocí jezdců ve vodících kolejnicích směrem ke straně markýzy.

Herabox

Pokud hledáte ještě další možnosti, můžete se obrátit k modelu Herabox. Tato markýza má kazetový hranatý tvar, výpadový profil a boční vodící kolejnice. Potah je napínán pomocí ozubených řemenic a speciálních listových pružin, což zajišťuje optimální ochranu před sluncem. Herabox je také možné instalovat na stěnu nebo do stropu a spojit dva moduly, čímž se zvýší rozloha stíněného prostoru. Může být také použita na pergoly či zimní zahrady jako jednotlivé moduly vedle sebe.

herabox1 300x200 2

Veranda Box

Máme pro vás ještě jednu variantu Veranda Box. Tato markýza nabízí flexibilitu při umístění vodících kolejnic, což usnadňuje její montáž na stávající konstrukce. Potah je skrytý v pevné kazetě, což chrání potah před poškozením a zašpiněním v době, kdy není používán. Odtok vody je zajištěn diskrétními očky v potahu. Veranda Box umožňuje výběr markýzové látky nebo technických tkanin Serge a Soltis.

Více informací naleznete zde https://www.aluxpergoly.cz.

A Teď už si jen připravte osvěžující nápoj, usedněte do své pergoly a užívejte si letního dne v chladu a pohodlí. No nezní to jednoduše krásně.

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK