fbpx

Jak příslušenství mění vaši pergolu na unikátní prostor

Jak využít pergolu v závislosti na použitém příslušenství? Nabízí se řada možností.

Například bezrámové zasklení za pomoci posuvných panelů z kaleného pevného skla přináší kromě prodlouženého času užívání další příjemné výhody:

Naproti tomu rámové zasklení v kombinaci se screenovými roletami nabízí:

a to vše při zachování pocitu vzdušnosti prostoru.

Pro oba systémy zasklení pak platí, že jejich společnými benefity jsou inteligentní ovládání, bezpečnost a odolnost.

LED osvětlení

LED osvětlení je prvek, který uvnitř pergoly dokáže nastavit patřičnou atmosféru pro jakoukoli aktivitu uživatelů. Ať už jde o rodinné setkání, návštěvu přátel a společné grilování, či naopak chvilky klidu s knihou nebo hudbou, dotváří osvětlení účinně každou náladu.

Efektivní a šetrné k životnímu prostředí

Platí přitom obecné skutečnosti, že jde o energeticky efektivní a k životnímu prostředí šetrnou, tepelně nízkoemisní variantu osvětlení s dlouhou životností. Jeho umístění v prostoru a výkon jsou zcela variabilní a lze je nastavit přesně podle přání uživatele.

posuvny slunolam slide2

Boční slunolamy

Pro regulaci světla a tepla se využívají boční slunolamy. Vytváří stín při současné ventilaci vzduchu, chrání před vstupem nadměrného tepla v letních měsících a poskytují soukromí uživatelům. 

Rám lze barevně přizpůsobit celkovému vzhledu pergoly či okolní fasády domu, lamely jsou v elegantní neutrální stříbrné barvě, což dodává celkovému designu styl kvalitního a hodnotného produktu.

Infrazářiče

Ke komfortu užívání pergoly v chladnějších dnech bezpochyby přispívá i teplo vyráběné infrazářičem. Plochý, lineární design, možnost instalace na stěnu nebo strop umožňuje decentně zasadit přístroj do jakéhokoli prostředí. Dlouhovlnné infračervené záření s tzv. slunečním efektem, tedy přímým ohřevem předmětů v prostoru, místo ohřevu vzduchu, je nejen příjemné, ale i zdraví prospěšné.

f 38IMG 9480 e1594021980615

Jaké další příslušenství lze v prostoru pergoly využít? Samozřejmě například vhodný nábytek a mobilní zeleň. Ale také ventilátor, nebo chladící systém, audio systém pro poslech hudby, barový pultík, gril a také dekorativní předměty všeho druhu. To vše udělá z plochy pod pergolou vyhledávané místo pro trávení pracovního i volného času, což bezpochyby zvyšuje celkovou hodnotu nemovitosti.

Podívejte se, jak hodnotí svoje zkušenosti s využitím tohoto atraktivního prvku bydlení sami jeho uživatelé:

ALUX News

Další zajímavé články
alux pergoly veletrh
Novinky

Naše účast na stavebním veletrhu v Brně!

Chceme s vámi sdílet naše úžasné dojmy z nedávné účasti na stavebním veletrhu v Brně, který probíhal od 24. do 27. dubna. Bylo nám ctí přivítat všechny na našem stánku, kde jsme prezentovali naše hliníkové výrobky pro zahradní prostory. Veletrh byl pro nás skutečně inspirativním a úspěšným zážitkem.

PŘEČÍST ČLÁNEK